Discussion about this post

User's avatar
carovee's avatar

So, so much!

Expand full comment
QuirkyGal's avatar

I have price points for most things - and it's really cheap where I live.

If it's on sale I buy it - if it's not - quite often I don't. Honey Crisps were $.88 a pound last week - I bought a bunch. This week they are still on sale for $1.27 - I bought a few more. If they were regular priced $2.27 I would have just looked longingly! :)

Expand full comment
224 more comments...

No posts